Informujemy, iż w naszej bibliotece szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen non profit i urzędów publicznych od przyszłego kwartału posiadamy grę biznesową: Ekstremalne zawody w nieziemskim wariancie zabawy w jazda na rowerze między przeszkodami (Roboczy tytuł gry jest do poprawki – niemniej pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Ninieszą grę realizujemy na warsztatach z kreatywności, z komunikacji międzykulturowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia Z Zarządzania.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Tematyka symulacji: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Tajlandia
Czas prowadzenia: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 17.
Wyposażenie do gry: klocek do jogi z pianki – sztuk osiem, szpachla malarska – sztuk cztery, zszywacz- sztuk sześć, trochę słonych paluszków, paczka złocistych nalepek, deska do prasowania

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„TENREH” Monika Hernet, Przedsiębiorstwo Maciej i Wiesław Gramowscy ATA-TECHNIK spółka jawna, Przedsiębiorstwo Maciej i Wiesław Gramowscy ATA-TECHNIK spółka jawna, PRALNIA Zofia Siąkowska, Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j., Marcinkowski Broker sp. Z o.o., Fabryka Kuchni sp. z o.o. spółka komandytowa, Powiat Kościański, Gmina Chodzież, Centrum Medyczne HCP Sp z o.o., FALA PARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Biblioteka Publiczna Gminy Zawady, Fundacja Habitat for Humanity Poland , Fundacja Odpowiedzialność Obywatelska , Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Na Rzecz Kultury w Polsce, Stowarzyszenie „Po Pierwsze Rodzina”, Stowarzyszenie Edukacji i Postępu „Step”, Stowarzyszenie Obrony Lasów Mazowsza , Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Akademickich i Ekorozwoju „Progres”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Lingwistyka”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom nabywającym certyfikację proponujemy te pozycje literaturowe:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej-Mike Carson
 • Istotą przywództwa jest rozmowa-Robin Ryde
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Olszewo-Borki, pałac Wiejce, ulica Muranowska 22
  Koszt symulacji: 3000 złotych +23% VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – osiem miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Krewetkowa rozkosz z odrobiną wiosny. Zupa: Rosół królewski z makaronem . Drugie danie: Pikantna wieprzowina duszona w czerwonym winie z warzywami podana w czarce chlebowej. Deser: Puszysty sernik domowego wypieku podany z wiśniami na gorąco oblany czekoladą w akompaniamencie swojskiej bitej śmietany. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .