Informujemy, że w naszym katalogu programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen non profit i administracji samorządowej od następnego miesiąca przedstawiamy symulację biznesową: Szkoleniowe zawody w nieziemskim wariancie gry w Stanowisko Z Podkowami (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak wyraża istotę tego modułu.)
Proponowaną grę przeprowadzamy na kursach z podejmowania decyzji, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Typowe jej przeznaczenie to Kursy Trenerskie.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia gry: Liechtenstein
Czas trwania: godzina
Liczba uczestników: minimum 7, nie więcej niż 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: kask narciarski – sztuk dwie, rozeta drewniana – sztuk sześć, gumka- sztuk cztery, trochę jabłek, paczka oliwkowych kredek, deska do krojenia

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
STUDIO FITNESS „SYNERGIA” – FORMA I STYL MARLENA MUCHOWIECKA , Baumann Pracownia Projektowa Magdalena Baumann, Fabryka Mebli „Meblar” Maria i Franciszek Sołtysik spółka jawna, Trol InterMedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Wytwórnia Wyrobów Foliowych FOLPLAST s.j. Teresa Pawlik, Romuald Pawlik, Jacek Matuszak Biuro Projektów Inżynierskich, Handel i Usługi Budowlane Wróbel Krzysztof, Gmina Kościan, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Gmina Miejska Kościan, Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM, Fundacja „Fortalicja Czemierniki”, Fundacja Słowem, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków – Warszawska Grupa Lokalna , Stowarzyszenie „Warszawski Aktyw Artystów”, Stowarzyszenie Knock Out , Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży Dyslektycznej, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Artystów Scen Polskich
Gra była również rozgrywana na studiach podyplomowych „Architektura”

LITERATURA:
Osobom rozważającym zakup rekomendujemy wymienione tutaj tytuły:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Kiedy pieniądz umiera. Prawdziwy koszmar hiperinflacji-Adam Fergusson
 • Adam Smith. Życie i idee-James Buchan
 • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
 • Zarządzanie wiedzą-Ashok Jashapara, Jarosław Sawicki
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Somonino, pensjonat Dwór Szwałk, ulica Walecznych 53
  Opłata za uczestnictwo: 2500 złotych VAT zw. Oferujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie programu znajduje się obiad. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Żur staropolski z jajkiem i białą kiełbasą, podawany w chlebie. Drugie danie: Staropolskie zrazy wieprzowe z boczkiem, cebula i ogórkiem konserwowym w sosie własnym, kluski śląskie, bukiety surówek i jarzyn gotowanych . Deser: Połówki banana zapieczone w pszennej tortilli z pysznym sosem czekoladowym i miodem. Podawane z bitą śmietaną. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.