Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece szkoleń dla branży MŚP, podmiotów nie działających dla zysku i urzędów publicznych od zeszłego kwartału posiadamy symulację biznesową: Komiczne mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w rysowanie przez ścianę (Roboczy tytuł tej symulacji jest na razie roboczy – natomiast pokazuje istotę tej sesji.)
Tą grę rekomendujemy na kursach z negocjacji, z asertywności i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Dominujące jej zastosowanie to Imprezy Integracyjne.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Tematyka symulacji: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia praw autorskich: Rosja
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 6, nie więcej niż 17.
Wyposażenie do gry: kije bilardowe – sztuk trzy, szczypce do cięcia i łamania glazury – sztuk sześć, myszka- sztuk sześć, trochę wody, paczka rudych markerów, pokrowiec na deske do prasowania

REFERENCJE
SQMStudio Mączyński Pietrowski Spółka Jawna, BST SYSTEM Robert Krzywda, DOM HANDLOWY TERESA LEŃ, Instalcompact Sp. z o.o., Prywatna Praktyka Stomatologiczna Andrzej Cisło, „WIBRO-AKUSTYKA” Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Fiebig, Stomatolog Paweł Kulesza, Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o., Gmina Kotlin, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka w Poznaniu, Archidiecezja Poznanska, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Fundacja „Przechowalnia Najlepszych Wartości”, Katolicka Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Młodzieży, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Rzymskokatolicka Parafia pw. Marka Ewangelisty, Stowarzyszenie Kulturalno – Edukacyjne „Drama”, Stowarzyszenie PO SZEŚĆDZIESIĄTCE, Stowarzyszenie Szarych Szeregów – Zarząd Główny , Towarzystwo Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była też organizowana na studiach doktoranckich „Inne nauki matematyczne i informatyczne”

LEKTURY:
Wykładowcom chcącym prowadzić grę rekomendujemy opracowania:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • Planeta Korporacja-Maciej Balcerzak
 • Rozwój nowego produktu-Ireneusz Rutkowski
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Komunikacja wizualna. Public relations, raklama, branding-Monika Bronowicz
 • 90-minutowy menadżer-David Bolchover, Chris Brady
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Konopnica, pałac Ostaniec, ulica Bora-Komorowskiego 60
  Koszt gry: 1200 złotych plus VAT. Dajemy opcję regulowania w ratach – pięć wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tradycyjny pieczony pasztet z dziczyzny z chutney żurawinowym. Zupa: barszcz czysty z pasztecikami. Drugie danie: Karkówka z grilla podawana z musztardowym purée i mieszanymi sałatami z sosem vinaigrette. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .