Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji niekomercyjnych i administracji samorządowej od kolejnego roku udostępniliśmy symulację szkoleniową: Szkoleniowe rozgrywki w szalonym wariancie gry w Speedball (Roboczy tytuł tej zabawy jest na razie roboczy – ale oddaje charakter tej sesji.)
Tą grę rekomendujemy na treningach z zarządzania, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej użytkowanie to Interpersonalne Wyjazdy Motywacyjne.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres tego zadania: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Niemcy
Czas trwania: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksimum 17.
Wyposażenie do gry: składany wózek transportowy – sztuk dziesięć, skrobak metalowy do rur – sztuk siedem, dziurkacze- sztuk trzy, trochę sałaty, paczka amarantowych mazaków, młynek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Bartosz Styszyński, „SERPOL cosmetics” Zdzisław Serwatka, KAS-BOKS sp. z o.o., NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Teresa Malinowska, PLASTFARM Jerzy Włodarczak, KAM-TRANS-PLUS Janina Kaminiarz, Powiat Ostrowski, Miasto Konin, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, Gmina Swarzędz, Młodzieżowe Centrum Kultury, Fundacja Na Rzecz Transportowych Usług Specjalistycznych TUS, Fundacja OCALENIE, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków – Warszawska Grupa Lokalna , Stowarzyszenie „Twórczy Senior – Zróbmy To Razem!” , Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych , „Stowarzyszenie ROZWIŃ SIĘ, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo międzynarodowe”

OPRACOWANIA:
Trenerem uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy pozycje książkowe:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Adam Smith. Życie i idee-James Buchan
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Szefologika, czyli logika szefowania-Roman Polko, Paulina Polko
 • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
 • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Linia, obiekt konferencyjny Białokosz, ulica Prusa 49
  Koszt symulacji: 3000 PLN netto. Dajemy opcję płatności w ratach – dziewięć wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Kruche, pieczone skrzydełka kurczaka obtoczone w jednym z wybranych sosów: słodki chili, barbecue, buffalo. Podawane ze słupkami warzyw. Zupa: Domowy rosół z kurczaka z makaronem. Drugie danie: Sznycel ze schabu zapiekany z serem i pieczarkami, podany z pieczonymi kartoflami i sałatą z białej kapusty. Deser: Puszysty sernik domowego wypieku podany z wiśniami na gorąco oblany czekoladą w akompaniamencie swojskiej bitej śmietany. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.