Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio gier dla rynku firm określanych jako SME, organizacji NGO i urzędów publicznych od tego miesiąca udostępniliśmy symulację menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w autorskim wariancie zabawy w równoważnia (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – niemniej oddaje przebieg tej sesji.)
Naszą symulację organizujey na programach z twórczego analizowania problemów, z asertywności i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Oryginalne jej zastosowanie to Gry Symulacyjne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Merytoryka gry: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Hiszpania
Czas prowadzenia kompletnej rozgrywki: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw do gry w unihokeja – sztuk pięć, żarówka – sztuk osiem, cyrkiel- sztuk siedem, trochę ogórków, paczka srebrnych kredek, komplet nakładek do szatkowania

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
WEBSTER-STUDIO Michał Kliński, Polish Metal Technology Radzimir Zawal, KANWOD Wiesław Tarczyński, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, ASGARD SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GEO-BUD, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg – Roman Dyba Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o., Gmina Zbąszyń, Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Gdański Archipelag Kultury, Federacja Organizacji Działających Na Rzecz Więźniów i Ich Rodzin , Koło Gospodyń Prawniczych , Mokotowski Uczniowski Klub Pływacki Warszawianka – Wodny Park, Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja, Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii „Amazonki”, Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a” Paolo , Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Bemowo, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była także stosowana na studiach doktoranckich „Stosunki przemysłowe i zarządzanie personelem”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Patologia transformacji – Witold Kieżun
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Biznes plan Jak go budować i analizować?- Krzysztof Opolski, Krzysztof Waśniewski
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Przywództwo. Złote zasady-John C. Maxwell
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Miłosław, hotel Dwór Szwałk, ulica Poprawna 10
  Koszt symulacji: 1100 zł brutto. Proponujemy prawo płatności w ratach – sześć rat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Zielone pierożki z rybą podane w towarzystwie grzybów. Zupa: Chłodnik litewski z jajkiem. Drugie danie: Pieczony z płatkami mozzarelli i pomidorem filet z kurczaka, z frytkami i sałatką z ogórka świeżego . Deser: Karmelowe babeczki w papilotkach. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.