Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece symulacji dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen NGO i administracji państwowej od kolejnego roku promujemy symulację team building: Wieloosobowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w Przeciąganie Liny (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – niemniej pokazuje istotę tego modułu.)
Tą symulację polecamy na warsztatach z kreatywności, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Główne jej wykorzystanie to Wyjazdowe Szkolenia Z Przywództwa.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zakres gry: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia gry: Węgry
Czas realizacji jednej sesji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 8, do 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: deski snowbordowe – sztuk trzy, paca zębata – sztuk siedem, opakowanie na płyty- sztuk pięć, trochę jajek, paczka różowych zakreslaczy, stalowa skrobaczka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
J.N.B. ENERGY Jędrzej Bańkowski, GELG spółka z ograniczoną dopowiedzialnością, Hospital Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j., „KIE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Gmina Pleszew, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, Powiat Nowotomyski, Powiat Rawicki, Fundacja im. Ferdynanda Magellana, Fundacja Bezdomnych , Klub Sportowy HAND TO HAND 1, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej z Lourdes, Stowarzyszenie „Możesz więcej” (dawniej Społeczne Towarzystwo Pomocy Geriatrii), Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Lekarzy Klubowych Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK, „Stowarzyszenie ROZWIŃ SIĘ, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich – Oddział Stołeczny, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również wykorzystywana na studiach doktoranckich „Kształcenie zawodowe i techniczne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Szkoleniowcom rozważającym zakup proponujemy niniejsze opracowania:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • Jak przewodzą najlepsi liderzy-Brian Tracy
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Skuteczny coaching dla zaawansowanych-Katarzyna Helena Kowalska
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Brudzeń Duży, ośrodek Venezia, ulica Króżańska 54
  Cena warsztatu: 1500 zł plus VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: Wędzony filet z łososia z sosem miodowo musztardowym. Zupa: Zupa po węgiersku. Drugie danie: Pikantna wieprzowina duszona w czerwonym winie z warzywami podana w czarce chlebowej. Deser: Puszysty sernik domowego wypieku podany z wiśniami na gorąco oblany czekoladą w akompaniamencie swojskiej bitej śmietany. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .